BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Peteliškės ar kaklaraiščiai?

Nors kaklaraiščiai Lietuvoje šiuo metu yra žymiai populiaresni už peteliškes, tačiau ir peteliškės pamažu antranda savo paklausą. Tad ką vertėtų rinktis – peteliškes ar kaklaraiščius?

Iš esmės, peteliškės bei kaklaraiščiai yra skirtingo stiliaus aksesuarai, todėl vienuose renginiuose reiktų rinktis vienus, o kituose – kitus. Kaklaraiščiai yra labiau oficialesnis aksesuaras, tad jis iš esmės yra skirtas dėvėjimui įvairiausiuose viešuose renginiuose ar darbo susirinkimuose. Taip, pasirinkus išradingą kaklaraiščio stilių, galima jį puikiai pritaikyti ir įvairiems asmeniniams renginiams, kaip gimtadieniams ar vestuvėms. Vis dėlto, netgi ir unikalaus dizaino kaklaraištis vis vien išliks kiek labiau varžančiu aksesuaru tiek išvaizdos, tiek ir komforto aspektais, nei peteliškė.

Peteliškės, tuo tarpu, yra žymiai labiau laisvalaikiui tinkantis aksesuaras. Jis nėra tinkamas dėvėti įvairiuose viešuose renginiuose ar politiniuose bei darbo susitikimuose, tačiau peteliškės yra tiesiog idealus pasirinkimas įvairiems asmeniniams renginiams, kaip gimtadieniams, vestuvėms ir tt. Vis dėlto, nereikėtų galvoti, jog peteliškės visiškai netinka oficialioms progoms, kadangi jos išsiskiria išties milžinišku įvairiausių stilių kiekiu, tad suradus tinkamą peteliškės stilistikos variantą, galima puikiai atrodyti ir įvairiuose viešuose susitikimuose.

Apibendrinant, didelės problemos renkantis tarp peteliškių bei kaklaraiščių iš esmės nėra, kadangi tiek vieni, tiek kiti, yra skirtingo stiliaus aksesuarai, tinkantys skirtingoms šventėms. Kaklaraiščiai iš esmės tinka tik oficialiems susitikimams, kai tuo tarpu peteliškės – asmeninėms progos. Vis dėlto, jei norite išsiskirti oficialaus renginio metu, atrodydami ypač stilingai, galite ieškoti progai tinkančio peteliškių stiliaus – tai daryti leidžia žymiai didesnis peteliškių universalumas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą