BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

9 populiariausi peteliškių stiliai

Nors Lietuvoje kaklaraiščiai vis dar yra žymiai labiau populiarūs nei peteliškės, tačiau peteliškės pamažu taip pat atranda savo mėgėjų ratą. Tai yra suprantama, kadangi kaklaraiščiai šiomis dienomis tampa vis labiau banalia aprangos detale, tad peteliškės leidžia atrodyti originaliai bei stilingai. Šiandien apžvelgsime 9 populiariausius peteliškių stilius, kurie yra populiariausi pasaulyje bei tendencingai populiarėja ir Lietuvoje.

Modern Madras

Modern Madras stiliaus peteliškės išsiskiria savo spalvingumu bei žaismingumu, tad dėvėdami jas įvairių švenčių metu atrodysite išties puikiai. Šios peteliškės išsiskiria ir pakankamai nedidelėmis kainomis, kurios dažniausiai nesiekia nei 20 eurų.

Palm Beach Chic

Palm Beach Chic peteliškės yra ypatingai mėgstamos Lotynų Amerikoje, kur jos puikiai atitinka įvairių paplūdimio vakarėlių stilių. Su jomis galima puikiai atrodyti ir Lietuvoje, tačiau dėvint šio stiliaus peteliškes, patartina dėvėti ne kostiumą ar fraką, o tiesiog marškinius.

Spot On

Ryškus raudonas fonas leidžia baltiems apskritimams išsiskirti bei atrodyti tiesiog pritrenkiančiai. Būtent dėl to, šias pateliškes galite dėvėti nevaržomai, kadangi jos visur atrodys stulbinamai – tiek asmeninėse šventėse, tiek ir įvairiuose viešuose renginiuose.

Hot to Trot

Hot to Trot peteliškės yra skirtos specialiai arklių lenktynėms bei įvairiems su jomis susijusiems renginiams. Taip, Lietuvoje arklių lenktynės nėra ypač populiarios, tad progų panaudoti tokias peteliškes yra nedaug. Vis dėlto, jei apsilankysite valstybėse, kuriose tokie renginiai yra populiarūs, nepagailėkite pinigų bei investuokite į tokio stiliaus peteliškes – atrodysite tiesiog puikiai.

Quite Fetching

Įvairios šunų parodos bei konkursai sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Būtent dėl to, savo peteliškių kolekcijoje turėti ir Quite Fetching stiliaus peteliškę, skirtą su šunis susijusiems renginiams, būtų išties pravartu, kadangi tokiems renginiams vis labiau populiarėjant, realu, jog ateityje teks ne tik išbandyti tokio tipo renginius, tačiau ir juose pradėti lankytis ganėtinai dažnai dėl juose tvyrančios puikios atmosferos bei galimybės atsipalaiduoti ir linksmai praleisti laiką.

Fine Lines

Ryškiu fonu bei žaismingomis linijomis išsiskiriančios Fine Lines peteliškės puikiai tinka įvairiems vakarėliams, tačiau stilingai su jomis atrodysite ir asmeninėse šventėse.

Classic Seersucker

Classic Seersucker peteliškės yra panašios į Fine Lines stiliaus peteliškes, tačiau skirtumas tas, jog šio stiliaus peteliškės pasižymi dažniausiai kiek šaltesnėmis spalvomis bei siauresnėmis linijomis, kas leidžia šioms peteliškėms atrodyti kiek oficialiau neprarandant stilingumo. Būtent dėl to, Classic Seersucker peteliškės puikiai tinka ne tik įvairiems kokteilių vakarėliams ar asmeninėms šventėms, tačiau ir įvairiems viešiems renginiams.

To High Seas

To High Seas stiliaus peteliškės yra vadinamos ir jūreiviškomis. Vis dėlto, jos tinka ne tik išplaukiant į jūrą, tačiau yra ypač puikiai pritaikomos ir įvairiaus amžiaus jaunimui, kurie šias peteliškes gali naudoti įvairių darželio ar mokyklos renginių metu.

Palmetto Pride

Nors iš pirmo žvilgsnio Palmetto Pride peteliškės ir gali atrodyti įprastai, tačiau jas išskirtinėmis padaro nedidelės simetriškos vaizdinės detalės, esančios kiekvienoje peteliškės pusėje.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą