BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

5 brangiausi pasaulio kostiumai

Kostiumai nors yra ganėtinai nemažai kainuojanti vyrų aprangos detalė, tačiau dauguma drąsiai investuoja į juos, kadangi kostiumai leidžia vyrams atrodyti solidžiai, prabangiai bei stilingai. Vis dėlto, nors įprastų kostiumų kainos mums ir yra ganėtinai didelės, tačiau pasaulyje yra ir tokių kostiumų, kurių kainos už įprastų kostiumų kainas yra dešimtimis ar net šimtus kartų didesnės.

Nors tai ir gali atrodyti išties keista, tačiau kai kurių kostiumų kainos keletą kartą viršija jūsų mašinos ar net buto vertę. Gali atrodyti beprotiška investuoti į tokius brangius kostiumus, tačiau yra žmonių, kurie tai daro – tokie kostiumai suteikia žmogui ne tik puikią išvaizdą, tačiau ir pasitikėjimą, autoritetą bei galią. Būtent apie 5 tokius kostiumus, kurie yra brangiausi pasaulyje, šiandien ir kalbėsime.

5. Zoot. Kaina – 56 000 eurų.

Šis kostiumas išsiskiria ne tik aukščiausios kokybės medžiagomis, iš kurių yra pagamintas, tačiau ir išskirtiniu dizainu. Visos kostiumo dalys yra stilingai pūstos – pradedant nuo kišenių bei baigiant pačiomis kelnėmis. Efektingai atrodo ir esminės kostiumo spalvos – raudona bei blankiai geltona, kurios kartu atrodo tiesiog puikiai.

4.Dormeuil Vanquish II. Kaina – 68 000 eurų.

Dormeuil Vanquish II kostiumas buvo sukurtas Jungtinėje Karalystėje įsikūrusios Dormeuil kompanijos, paminint Indijoje naujai įsikūrusio kompanijos fabriko, kuriame ir buvo sukurtas šis prabangus kostiumas, atidarymą.

Įdomu tai, jog nors pradinė nustatyta kostiumo kaina ir buvo 68 000 eurų, tačiau bėgant laikui ji vis kyla – šiuo metu ji jau viršijo 70 000 eurų!

3.Alexander Price. Kaina – 73 000 eurų.

Šis kostiumas, kurio kaina siekia net 73 000 eurų, yra sukurtas dizainerio Alexander‘io Price‘o. Kostiumas buvo gaminamas žmogaus rankomis, o visas darbo procesas truko daugiau nei 80 valandų. Kostiumui baigti prireikė net 5000 individualių dygsnių.

Įdomu ir tai, jog šis kostiumas yra pagamintas iš vilnos 2 gyvūnų, apie kuriuos tikriausiai niekada neesate girdėję – vikunijų ir kivikų.

2.Stuart Hughes. Kaina – 592 000 eurų.

Stuart‘as Hughes‘as yra visame pasaulyje garsus žmogus, kuriantis įvairiausius prabangius daiktus garsenybėms – pradedant nuo mobiliųjų telefonų ir baigiant ties jachtomis. Tai, jog jį galime rasti ir šiame sąraše, kaip vieno iš brangiausių pasaulio kostiumų kūrėją, taip pat nėra staigmena.

Šio kostiumo gamyba truko daugiau nei 800 valandų. Tai yra suprantama, nes dirbti su tokiomis prabangiomis medžiagomis kaip šilkas, kašmyras ir vilna, yra išties atsakingas darbas. Vis dėlto, tai tikrai nebuvo pačios prabangiausios kostiumo gamyboje naudotos medžiagos, kadangi visas kostiumas yra preciziškai nusagstytas 480 pusės centimetro skersmens deimantų!

Šis kostiumas yra tikras prabangos etalonas, leidžiantis jo savininkui, dėvint kostiumą, jaustis neįkainojamam. Vis dėlto, net ir toks kostiumo išskirtinumas vargu ar yra vertas tokių milžiniškų pinigų.

1.Dandy. Kaina – 715 000 eurų.

Dandy yra kostiumų rinkinys, kurį galima įsigyti Didžiojoje Britanijoje, Londone. Jo vertė – net 715 000 eurų, kas yra didžiausia suma, kurią pasaulyje galima sumokėti už kostiumus.

Dandy yra 14-os pribloškiančių kostiumų paketas, aprūpinsiantis jus jei ne visam gyvenimui, tai bent jau nemažai jo daliai. Visi šio komplekto kostiumai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, o kartu su jomis yra naudoti ir deimantai bei įvairių rūšių brangieji metalai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “5 brangiausi pasaulio kostiumai”

  1.   Paulius rašo:

    Puikūs kaklaraiščiai! Niekuo kokybe nenusileidžiančių, tik už prieinamą kainą, galite įsigyti internetinėje parduotuvėje http://www.ties.lt.

Rašyk komentarą