BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

10 siaubingiausių vyrų aprangos stilių

Kiekvienas vyras nori viešumoje atrodyti kuo stilingiau, kas leidžia ne tik labiau patikti kitiems, tačiau ir pačiam labiau pasitikėti savimi. Siekdami vyrams suteikti kuo labiau teigiamas savybes akcentuojančią aprangą, dizaineriai iš viso pasaulio 21-ajame amžiuje sukūrė ne vieną įspūdingą šedevrą. Vis dėlto, buvo ir tokių bandymų, kurie daugiau nebeturėtų išvysti dienos šviesos – apie 10 siaubingiausių tokių nesėkmių šiandien ir kalbėsime.

Kostiumas ir šortai

Nors toks derinys įvairių dizainerių kolekcijose yra naudojamas pakankamai dažnai netgi ir šiomis dienomis, tačiau įsivaizduoti jo pritaikymo kasdienybėje praktiškai neįmanoma. Galbūt, tropinėse salose, kur alinantis karštis vyrauja visus metus, jauniems vaikinams tokia apranga ir tiktų, tačiau subrendusiems vyrams?

Nuo tarpkojo siaurėjančios kelnės

Nors nuo tarpkojo siaurėjančios kelnės ir turi jas mėgstančių žmonių ratą, tačiau suprasti, kodėl dalis žmonių mėgsta tokio tipo kelnes, yra išties sunku. Vyras, dėvintis jas, atrodo suvaržytas bei “išstumtas” iš komforto zonos. Visa tai yra suprantama, kadangi tokios kelnės yra ypač siauros bei kančia tampa ne tik jų dėvėjimas, tačiau net ir jų apsimovimas.

Švytintys akiniai

Švytintys akiniai pasaulyje išpopuliarėjo po to, kai 2008m. savo pasirodyme juos dėvėjo Kanye West‘as. Šiomis dienomis tokie akiniai yra ypač populiarūs įvairių koncertų ar vakarėlių metu. Nors daugeliui šie akiniai patinka dėl unikalumo bei efektingumo, tačiau jie turi daugiau minusų nei pliusų – jie ne tik, jog yra nepatogūs bei trugdo matymui, tačiau iš esmės atrodo ir išties vaikiškai, tad jei kalbame apie subredusius vyrus, tokius akinius reikėtų įtraukti į daiktų, kurių niekuomet nenaudosite, sąrašą.

Kroksai

Kroksai išpopuliarėjo kaip ypač patogus apavas laiko leidimui paplūdimyje ar sode, kur įvairi įmantri apranga netenka prasmės, tad kiekvienas žmogus kreipia dėmesį į aprangos patogumą. Taip, kroksų dėvėjimą tokiose situacijose galima suprasti, tačiau kai einant miestu galima išvysti ne vieną žmogų su kroksais spotuojantį ar apsipirkinėjantį parduotuvėje … Tai atrodo tiesiog kvailai.

Švarkai su diržais

Dizaineriai vis labiau mėgsta pritaikyti susegamiems ar užtraukiamiems vyriškams švarkams ir diržus, kurie turėtų paversti šią aprangą stiliaus etalonu. Vis dėlto, diržų naudojimas, kai realios naudos jie neteikia, yra išties kvailas sprendimas. Galiausiai, diržai yra ypač paplitę tarp moterų, naudojant juos lietpalčiams, tad jų pritaikymas vyrams, bent jau kol kas, nei kiek neatrodo vyriškai.

„Aukšti“ plaukai

„Aukšti“ plaukai tarp vyrų buvo išties populiarūs 8-ąjame praeito amžiaus dešimtmetyje. Nors žmonija per tiek laiko žengė ne vieną žingsnį pirmyn, tačiau dizaineriai, panašu, jog nusprendė grįžtį į praeitį bei perkelti kai kuriuos jos niuansus į šias dienas. Ar tai pasiteisina? Vargu, nes tokio tipo plaukai visiškai neatitinka dabartinio pasaulio standartų bei yra ne tik sunkiai pritaikomi prie aplinkos, tačiau ir priverčiantys sumišti.

Didelių iškirpčių megztiniai

Taip, vyrams, kurie išsiskiria tobulomis kūno linijomis bei mažu plaukuotumu pečių juostoje, tokie megztiniai atrodo idealiai. Vis dėlto, tokių vyrų yra mažuma, kai tuo tarpu likusiems tokie megztiniai atrodo katastrofiškai.

Prekių ženklais išmarginti drabužiai

Nusipirkus tokių kompanijų kaip Gucci ar Burberry gaminius, kompanijos ženklas ant jų leidžia akcentuoti dėvimo drabužio vertę. Vis dėlto, kai kalbame apie drabužius, kurie be jokių išimčių yra išmarginti šimtais kompanijos logotipų … Tokie drabužiai galbūt ir turėjo kažkokią vertę prieš dešimtmetį, tačiau dabar tapti vaikščiojančia kompanijos reklama tiesiog nėra jokios prasmės.

Languoti drabužiai

90-aisiais tokio tipo languoti drabužiai buvo populiarumo viršūnėje. Vis dėlto, šiomis dienomis, jie papraščiausiai neprisitaiko prie gyvenimo atmosferos bei juos dėvintis žmogus ne tik, jog gali atrodyti nekaip – jis gali atrodyti kaip nepasitikintis bei pasimetęs asmuo, ko tikrai nenorėtų nei vienas vyras.

Metalo spalvos drabužiai

Metalo spalvos batai, krepšiai ar kiti aksesuarai iki pat šių dienų yra išties populiarūs tarp moterų, bet kai šios spalvos aksesuarai pradėjo plisti ir tarp vyrų…  Vyrams tai tiesiog netinka bei atrodo senamadiškai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “10 siaubingiausių vyrų aprangos stilių”

  1.   apatinis trikotažas vyrams rašo:

    Na atrodo tikrai siaubingai tokie aprangos stiliai nuotraukose…

  2.   Reirei rašo:

    O tokie vyriški batai kaip kroksai tai tikrai 100 % košmaras :)

Rašyk komentarą