BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

10 brangiausių kaklaraiščių pasaulyje

Nors mums kaklaraiščiai ir yra tik nedidelis aksesuaras, į kurį nekreipiame didelio dėmesio, tačiau kai kuriose pasaulio vietose kaklaraiščiai yra brangiausia aprangos detalė. Standartiniai kaklaraiščiai kainuoja iki 10-20 eurų, kai tuo tarpu yra ir tokių, kurie kainuoja dešimtimis ar net šimtais kartų daugiau. Šie kaklaraiščiai dažniausiai išsiskiria savo netradiciniu stiliumi, sukurtu dizainerių, tačiau be to jie, be abejo, išsiskiria ir ypač didelėmis kainomis. Šiandien būtent apie tokius kaklaraiščius ir kalbėsime, kadangi mūsų tema – 10 brangiausių kaklaraiščių pasaulyje.

10. Black Label.

Ralph‘as Lauren‘as yra žmogus, kurio kūriniu prasidės dešimties brangiausių pasaulio kaklaraiščių dešimtukas, kadangi būtent jo sukurtas Black Label kaklaraištis yra 10-as pagal kainą pasaulyje. Black Label kaklaraištis išsiskiria solidumu bei formalumu, kas leidžia jam būti vienu iš dažniausių pasirinkimų žmonėms lankantis įvairiuose oficialiuose renginiuose. Šio kaklaraiščio kaina – 120 eurų.

9. Turnbull and Asser.

Turnbull and Asser yra vienas iš prestižiškiausių Didžiosios Britanijos aprangos gamintojų, įvairiomis aprangos detalėmis aprūpinantis ne tik eilinius britus, tačiau ir karališkosios šeimos vyrus. Būtent dėl to, suprantama, jog kompanija siūlo ne tik ypač aukštos kokybės, dažniausiai rankų darbo aprangos detales, tačiau ir pakankamai didelę kainą, norint jas įsigyti. Tai atsispindi ir kompanijos gaminamame vardiniame kaklaraištyje, kurio kaina siekia 140 eurų. Nors kaklaraiščio dizainas ir yra ganėtinai įprastas, tačiau jo kokybė yra ypač aukšta, dėl ko šie kaklaraiščiai ir yra išties populiarūs.

8.The Charvet.

The Charvet yra visame pasaulyje garsi kompanija, kuri aukščiausios kokybės kaklaraiščius gamina dar nuo 1836m., kai Joseph’as-Christophe’as Charvet’as atidarė pirmąją parduotuvę Paryžiuje. Per praėjusius beveik 2 šimtmečius The Charvet tapo kompanija, aprūpinančia įvairiomis aprangos detalėmis ne tik beveik visą Paryžių, tačiau ir nemažą dalį visos Europos.

Kompanija išsiskiria ir tuo, jog gamina vieną iš brangiausių kaklaraiščių pasaulyje. 200 eurų kainuojantis kaklaraištis išsiskiria kaklaraiščiui netradicinėmis spalvomis bei originaliais raštais, kurie padaro šį kaklaraištį išskirtiniu.

7.Tokyo tie.

Kaklaraiščių kolekcionierius Ermenegildo Zegna yra sukaupęs šimtus įvairiausių kaklaraiščių, menančių viso pasaulio istoriją. Tokyo kaklaraiščiu, kuris šiuo metu yra platinamas įvairiose kaklaraiščių parduotuvėse, jis pasidalino su visu pasauliu. Kaklaraištis pasižymi aiškiu, tačiau intriguojančiu raštu, kuris ir žavi žmones, mokančius už šį kaklaraištį 210 eurų.

6.Roberto Cavalli.

Roberto Cavalli yra visame pasaulyje garsus dizaineris, kuriantis stilingus bei prabangius kaklaraiščius. Šis kaklaraištis yra vienas iš sėkmingiausių jo darbų, platinamų visame pasaulyje. Jis yra pagamintas vien iš aukštos kokybės šilko, kas padaro šį kaklaraištį ypač patogiu. Tuo darbu neutrali spalva leidžia jį pritaikyti bet kokiai progai. Kaklaraiščio kaina - 800 eurų.

5.Fantasy Pattern.

Fantasy Pattern yra prancūzų dizainerio Christiano Lacroix’o sukurtas kaklaraištis. Jis išsiskiria ne tik tuo, jog yra šimtu procentų pagamintas iš itališko šilko, tačiau ir unikaliu dizainu, paverčiančiu kaklaraištį į meno kūrinį. Kaklaraiščio kaina - 1020 eurų.

4.Stefano Ricci.

Garsaus dizainerio Stefano Ricci vardinis kaklaraištis pirmiausia išsiskiria išties subtiiu dizainu. Nors žvelgiant iš toli kaklaraištis gali atrodyti kaip paprastas juodas fonas su baltais taškeliais, tačiau žvelgiant iš arčiau atsiveria visiškai kitoks kaklaraiščio “peizažas”. Įdomu ir tai, jog minėti balti taškeliai nėra pagaminti iš medžiagos - tai tikri miniatiūriniai Svarovski kristalai. Kaklaraiščio kaina - 1050 eurų.

3.EMPA Gold.

Šis kaklaraištis yra tarsi idealiai pavykęs mokslinis eksperimentas. EMPA kompanija ilgą laiką stengėsi išgauti auksinį skystį ir jai tai pavyko - 24 karatų auksas yra purškiamas ant šilko, kas ir leidžia pagaminti EMPA Gold kaklaraištį. Vis dėlto, nors procesas ir atrodo trumpas, tačiau po šio proceso gaunamo produkto vertė yra išties įspūdinga - net 6000 eurų.

2.Stefano Ricci.

Nors paminėjome dar tik 9 kaklaraiščius, tačiau minėsime jau antrą pagamintą dizainerio Stefano Ricci. Kaklaraištis išsiskiria ne tik stulbinančiu juodos spalvos dizainu, tačiau ir naudojamais deimantais, kurie kaklaraiščio vertę pakelia iki stulbinančios sumos - 23 000 eurų!

1.The Suashish.

The Suashish kaklaraištis yra neabejotinai pats brangiausias visame pasaulyje - jo kaina siekia … 150 000 eurų!!! Kaklaraištį sukūrė indų dizaineris Satya Paul’as.

Šis, įspūdingos vertės kaklaraištis, yra pagamintas iš šilko, taip pat įkomponuojant ir 150 gramų aukso. Negana prabangių šilko bei aukso, kaklaraiščio gamybai buvo panaudoti ir 271 stulbinantys deimantai.

Ne, šio kaklaraiščio dizainas galbūt nėra įspūdingiausias pasaulyje. Vis dėlto, jo prabanga bei vertė išties “gniaužia kvapą”, kas lemia tai, jog tokį kaklaraištį norėtų turėti kiekvienas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “10 brangiausių kaklaraiščių pasaulyje”

  1.   Linas rašo:

    Kaklaraištis tikrai svarbi stiliaus detalė, kurią būtina priderinti prie visos aprangos.

Rašyk komentarą